![На Сумщині не скорочуватимуть кількість військових у ДФТГ фото На Сумщині не скорочуватимуть кількість військових у ДФТГ фото](/image/news_small/2023/02/09_033530_news2_42393bef-7f93-45df-92f4-fc0acfb3682a.jpg)
Реорганізація – не означає скорочення: загальна чисельність осіб в добровольчих формуваннях тергромад ні в Сумах, ні в районах області не зменшилась.
Про це під час брифінгу повідомили заступник голови Сумської ОВА Вячеслав Печененко, командир в/ч А7045 Сергій Кир’ян та Сумський міський голова Олександр Лисенко.
«Причина сьогоднішньої зустрічі – це поширення «зради» у соцмережах і серед громадян, чутки про те, що ніби ДФТГ розганяють, – зазначив Вячеслав Печененко. – Хочемо вас запевнити, що кількісний склад членів ДФТГ не зменшився. Зменшилась лише організаційна структура».
Наприклад, у Сумській громаді було 9 ДФТГ, а стало 4. Але увесь особовий склад підрозділів 5 ДФТГ, які реорганізувались, перейшов у ті 4, що залишились.
Заступник голови Сумської ОВА підкреслив, що за безпеку жителі області можуть не хвилюватися. Ця реорганізація не відобразиться на якості обороноздатності Сумщини.