Тростянецька громада попрощалася із загиблим героєм

Учора в Тростянецькій громаді був знову скорботний день. Страшна, жорстока війна забрала життя нашого Героя-захисника, воїна ЗСУ Могилки Нікіти Васильовича, 2003 року народження. Ворожа куля підло обірвала молоде життя.

Учора в Тростянецькій громаді був знову скорботний день. Страшна, жорстока війна забрала життя нашого Героя-захисника, воїна ЗСУ Могилки Нікіти Васильовича, 2003 року народження. Ворожа куля підло обірвала молоде життя.

Громада прощалася з Героєм, створивши «живий коридор» вздовж дороги до кладовища. Люди встали на коліна, щоб вшанувати пам’ять та провести в останній путь нашого мужнього захисника України.

Неймовірно важко, коли в цій страшній війні гинуть найкращі, молоді люди. Нікіті було всього лише 19 років, його життя обірвалося під час виконання бойового завдання. Нікіта пішов на службу до лав ЗСУ незадовго до війни — у грудні 2021-го.

Нікіта народився і виріс у Тростянці, у початкових та середніх класах у міській школі № 2. Повну середню освіту здобув у Смородинській школі, в Тростянецькому професійному ліцеї – начальному підрозділі «Охтирський центр ПТО» вивчився на кухара-кондитера. Хлопець захоплювався спортом, а особливо – футболом. Він був добрим і щирим хлопцем, користувався повагою серед однолітків й мав багато друзів.

Старший солдат Нікіта Могилка встиг побувати в самому пеклі війни, виганяючи ворога з рідної землі. На жаль, 4 лютого 2023 року він загинув.

Співчуваємо родині загиблого Захисника України, віддаємо шану його героїчному подвигу! Прощальні слова промовив на цвинтарі Владислав Заброда – офіцер Охтирського першого відділу районного територіального Центру комплектування та соціальної підтримки, Володимир Злепко – заступник міського голови.

Надто дорогою ціною дається нам Перемога над російським агресором. Ще одна свіжа могила з’явилася на нашому Тростянецькому цвинтарі та тисячі могил загиблих Героїв по всій Україні. Такою високою і страшною є ціна нашої свободи.

З початку повномасштабного вторгнення вже 11 воїнів повернулися додому на щиті. Нікіта Могилка – наймолодший серед загиблих захисників. Він ще не встиг насолодитися життям, не встиг створити сім’ю, не стати татом, не встиг побачити світ.

Особистий внесок Могилки Нікіти Васильовича у майбутню перемогу України – неоціненний. Добрий, світлий спомин про загиблого захисника нашої Батьківщини, про хлопця, який віддав життя за Україну золотими літерами буде вписано в історію Тростянецької громади. Завжди з великою шаною і вдячністю згадуватимуть про Нікіту , всі, хто знав його, любив, поважав: рідні люди, однокласники, вчителі, одногрупники, друзі, бойові побратими.

На честь загиблого воїна військові здійснили три залпи… Спи спокійно, дорогий наш захисник.

Не пробачимо ворогу жодного забраного життя! Вічна пам’ять і слава українському Герою! Вічна пам'ять усім захисникам, хто пішов у вічність…Царство небесне полеглому Захисникові України.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: