Сумські студенти із медалями Кубку Європи

12 лютого у Софії (Болгарія) завершився Відкритий кубок Європи з дзюдо.

До “золота” Микити Голобородька студенти СумДУ у перший день змагань додали ще дві медалі.

Наталія Чистякова (вагова категорія до 70 кг) впевнено розпочала змагання, здолавши суперниць з Казахстану та Франції. Втім, до фіналу пробитися не змогла, поступившись спортсменці з Боснії і Герцеговини. А у втішній бронзовій сутичці з представницею Хорватії наша спортсменка була сильнішою.

Продовжив медальну ходу Євгеній Балєвський (100+ кг). Він здолав суперників з Молдови, Франції та Румунії. На жаль, у фіналі перемогу святкував дзюдока з Грузії, а Євгеній піднявся на другу сходинку п'єдесталу пошани.

Всього на відкритому Кубку Європи взяли участь 396 спортсменів з 43 країн та п'яти континентів. У неофіційному заліку Україна посіла 3-тє місце, здобувши 5 нагород (2-2-1). повідомили у спортклубі СумДУ.