Шосткинщина прощалася із 23-річним захисником України

За своє коротке життя Сергій Головач для багатьох став взірцем для наслідування і великою підтримкою.

За своє коротке життя Сергій Головач для багатьох став взірцем для наслідування і великою підтримкою.

6 лютого 2023 року під час ворожого артилерійського обстрілу в районі Вугледару наш земляк отримав поранення, несумісні з життям. Йому було лише 23…

Головач Сергій Олегович народився 6 січня 2000 року у Шостці. Хлопчик рано залишився без батьків. Навчався спочатку у Шосткинській школі-інтернаті, потім закінчив школу І-ІІІ ступенів № 9. Сергій з дитинства захоплювався спортом, активно відвідував футбольну секцію. Для здобуття професійної освіти вступив до Новгород-Сіверського медичного училища, яке через три роки успішно закінчив. Під час навчання Сергій познайомився з майбутньою дружиною Фаїною, з якою вони спільно прийшли до лав ЗСУ на службу за контрактом та до останнього дня пліч опліч нищили ворогів. Сьогодні Фаїна - бойовий медик.

Життя Сергія Олеговича часто було сповнене випробуваннями і ніколи не було легким. Але які б труднощі не готувала доля, він завжди дуже цінував родину та дружбу, був вірним своєму слову, самовіддано любив Батьківщину.

Наступним етапом життя для чоловіка стала служба за контрактом 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, девіз якої: «УКРАЇНА АБО СМЕРТЬ». З 16 липня 2020 року Сергій боронив Україну, був старшим солдатом, виконував обов’язки вогнеметника. Неодноразово нагороджувався за сумлінне ставлення до військової служби. У 2020-2021 роках воював в зоні ООС в Донецькій і Луганській областях. Після повернення Сергій мріяв отримати вищу освіту, навчався у Міжрегіональній академії управління персоналом за спеціальністю «правоохоронна діяльність». Друзі та бойові побратими згадують Сергія Олеговича як добру, розуміючу людину. Головними рисами його характеру називають чесність, справедливість, неприйняття лицемірства, турботу про близьких і ненависть до ворогів.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним і друзям Сергія Головача і всім, для кого його смерть стала невиправною втратою.

Доземний уклін воїну Світла.

Вічна пам’ять і вічна шана.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: