Завантаження ...

У Сумах поховали військового Романа Бондаренка, який загинув на Донеччині

У Сумах поховали військового Романа Бондаренка, який загинув на Донеччині фото

Пішов на фронт добровольцем і загинув на Донеччині за Україну. У Сумах 13 лютого попрощалися з загиблим захисником — старшим солдатом Романом Бондаренком.

Віддати шану герою на Алею слави Баранівського кладовища прийшли його родичі, колеги і військові побратими, – пише Суспільне.

“Він був дуже гарною людиною, справедливою, порядною серед суспільства, серед людей, Рома був супер”, — згадує про загиблого його військовий побратим — Андрій.

Друг Романа — Станіслав Бузовський розповів: “Він все починав з добровольчих формувань і пішов далі, в Збройні Сили. Нікуди не їхав, нікуди не тікав, завжди був із Сумами. Людина слова, яка завжди як говорила, так і робила. Ніколи не відступав. Як побратим, з яким провели багато часу в формі, знали, що ніколи не підведе. Він завжди буде з нами і ніколи нас не залишить”.

“Він син наших друзів. Дуже гарний хлопець, дуже добрий хлопець. Слів немає. Він пішов на фронт восени, мав родину, в нього донька є, мав дружину. Працював спочатку в поліції, потім інші роботи”, — говорить знайома родини загиблого — Валентина Левицька.

Роман Бондаренко не дожив чотири місяці до свого 40-річчя. Його життя обірвалося поблизу села Залізнянське Бахмутського району Донецької області, — розповів офіцер Сумського центру комплектування Руслан Флорчук: “Сьогодні ми прощаємося з військовослужбовцем, старшим солдатом Бондаренком Романом Віталійовичем. Стрілець-снайпер механізованого взводу сухопутних військ ЗСУ загинув під час виконання обов’язків щодо захисту Батьківщини 3 лютого 2023 року”.

 
 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: