Завантаження ...

У Сумах попрощалися із двома захисниками-прикордонниками Михайлом Барадулею та Миколою Лосятинським

У Сумах попрощалися із двома захисниками-прикордонниками Михайлом Барадулею та Миколою Лосятинським фото

У Сумах 16 лютого попрощалися із двома захисниками – прикордонниками Михайлом Барадулею та Миколою Лосятинським. Військовики загинули 12 лютого під час виконання бойового завдання. Михайлові Барадулі.

Поряд із храмом Святого апостола Андрія Первозванного у Сумах зібрались рідні, побратими, колеги та знайомі двох загиблих прикордонників Михайла Барадулі та Миколи Лосятинського. З Миколою були знайомі понад 20 років, розповідає подруга родини Лосятинських – Євгенія Сухомлин, пише Суспільне.

"Він ніколи не ставав осторонь, коли комусь було погано, завжди намагався всім допомогти. Він дуже любив свою сім’ю, дуже любив своїх батьків. І коли почалася війна він відразу пішов в тероборону, щоб захищати країну, захищати сім’ю", - розповіла Євгенія.

У добровольчому формуванні Сум з перших днів війни, разом із Миколою, служив Олександр. "Я вам можу сказати, що це завжди була весела людина, завжди цілеспрямована. З ним спілкуватись було за радість, завжди він був заряджений позитивом і коли він прийняв рішення піти у прикордонні війська – його було не спинити. Це дуже велика втрата для нас", - сказав побратим Миколи Лосятинського.

"Такої людини більше не буде, гарна, дружня", - розповів друг Миколи Андрій Мірошніченко.

Михайло Барадуля до 2014 року працював в міському управлінні архітектури. Тоді працювали разом з обласним архітектором Володимиром Биковим. "Після себе залишив таблиці, як сьогодні в місті Суми на пам’ятках архітектури. Це було його особисте доручення. Це невелике доручення, але ця сотня цих таблиць – це його справа, він цим займався. Був завжди таким енергійним світла і радісна людина", - розповів Володимир Биков.

Михайло Барадуля був родом із Маріуполя, розповіла його сусідка Галина Неділько. "З перших днів війни він був на кордоні та він явився додому аж через три місяці. Ми його не впізнали, він був такий виснажений", - додала жінка.

Вже у 2015-му році Михайло долучився до державної прикордонної служби. Пройшов військовий шлях від солдата до офіцера. Разом із ним останні три роки служив Андрій. "Михайло був людиною з великої літери, справжнім офіцером. Я не знаю більше ніякої людини, яка б настільки віддавалась тій справі, якою займалась. Він це робив на 100%, навіть під час цієї війни. Для мене він залишиться справжнім героєм", - поділився колега Михайла Барадулі.

Обидва військовослужбовці, за інформацією Сумського прикордонного загону, загинули 12 лютого, під час виконання бойового завдання на Сумщині. Михайлові Барадулі цього року мало виповнитися 40 років, а Миколі Лосятинському – 47. Поховали воїнів на Алеї Слави Баранівського кладовища у Сумах.

 
 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: