19 Лютого 2023
534
![Сум’яни здобули медалі на чемпіонаті України з пляжного волейболу у Києві фото Сум’яни здобули медалі на чемпіонаті України з пляжного волейболу у Києві фото](/image/news_small/2023/02/19_054843_news2_screenshot_267.jpg)
Тур чемпіонату України з пляжного волейболу завершився у Києві. Волейболісти з Сум здобули на ньому дві нагороди.
Про це повідомив Валерій Самодай, головний тренер сумських команд, пише Суспільне.
"Сумчани у цьому турі здобули дві "срібні" медалі – у чоловіків та у жінок наші волейболісти посіли другі місця", — сказав Валерій Самодай.
За його інформацією, отримали "срібло" серед чоловіків Максим Гладун та Микита Ангелов. Сергій Зубик з Мукачево та Віталій Кибенко з Шостки посіли четверте місце.
Серед жінок сумська пара Дар'я Донська та Таїсія Кальченко завершила тур на п’ятому місці. У кроці від медалі зупинилась чорноморсько-сумська пара Софія Рилова і Єлизавета Тарасенко. "Срібло" вибороли сумчанки Катерина Удовенко та Марина Гладун.