Кілька комунальних установ Сумщини отримали нових керівників

Депутати Сумської обласної ради на сесії призначили нових керівників в кількох комунальних закладах.

Депутати Сумської обласної ради на сесії призначили нових керівників в кількох комунальних закладах.

Так, Тетяна Савенко стала директором КУ «Будищанський психоневрологічний інтернат» з 17 лютого 2023 року до призначення директора установи за результатами проведення конкурсного відбору, але не довше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану. На той же строк і з тими ж умовами Валентина Миколаєнко очолила Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області, а Олена Нікітенко - Білопільський дитячий будинок-інтернат, пише Ваш шанс.

Тетяна Семененко стала керівником «Путивльського мистецького ліцею», Світлана Ковальова - Путивльського педагогічного фахового коледжу. Схвалили депутати і кандидатури Тетяни Кривогуз на посаду директора Державного історико-культурного заповідника «Посулля».

Залишилися на своїх посадах Олег Дьогтяр, який вже не один рік очолює спеціалізовану ДЮШОР «Динамо», та Володимир Зима, який також багато років керує обласною комплексною ДЮСШ «Динамо». Юрій Нікітін продовжить займати посаду ректора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ще п’ять років. До речі, він став керівником цього закладу у травні 2015-го.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: