На сайті президента збирають підписи за присвоєння звання Героя України полеглому військовому з Сумщини

Підтримаймо петицію про присвоєння державної відзнаки «Герой України» Віктору Рисенку.

Підтримаймо петицію про присвоєння державної відзнаки «Герой України» Віктору Рисенку.

20 лютого 2023 року на сайті Президента розміщено петицію про присвоєння найвищої державної відзнаки «Герой України» липоводолинцю Віктору Рисенку (посмертно).

“Прошу розглянути петицію про присвоєння почесного звання Герой України (посмертно) військовослужбовцю Збройних сил України, сержанту- Віктору Рисенко, 24 квітня 1996 року народження.

Віктор з 05.2016 року проходив службу в навчальній механізованій роті навчального механізованого батальйону на посаді командир відділення. Під час служби постійно вдосконалював свої знання та навички, проходив перепідготовки,був прикладом для інших солдатів, за що його дуже любили і поважали.

З вересня мужньо виконував свої військові обов’язки у складі 77-ої окремої аеромобільної бригади, командир 3 аеромобільного відділення.

За словами побратимів, Віктор зробив неоціненний внесок у стриманні подальшого просування російських військ, врятував чимало життів, та своє не зміг. Загинув в бою за свободу та незалежність України поблизу населеного пункту Соледар.

Надзвичайно добра, усміхнена, смілива, сильна Людина. У нього були великі плани на майбутнє, які він не встиг втілити в життя.

Зважаючи на все вищевикладене, просимо Вас, пане Президенте України, присвоїти сержанту Рисенко Віктору Миколайовичу звання ГЕРОЯ УКРАЇНИ, посмертно”, - пише сестра загиблого Марія Рисенко.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: