23 Лютого 2023
672
![Чотирьом добровольцям присвоїли звання «Почесний громадянин м. Суми» (посмертно) фото Чотирьом добровольцям присвоїли звання «Почесний громадянин м. Суми» (посмертно) фото](/image/news_small/2023/02/23_055759_news2_332870655_886921825873191_1532858139154740938_n.jpg)
Депутати міської ради ухвали рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Суми» (посмертно) чотирьом добровольцям, котрі загинули в боротьбі з російським агресором рік тому.
Георгій Цедік, Євген Степаненко, Роман Кукленко, Олександр Бєлявський у складі молодіжної добровольчої групи виготовляли «коктейлі Молотова» для протидії наступу ворожої техніки. Потім займалися розвідувальною діяльністю за допомогою спецзасобів (проводили аеророзвідку і передавали координати ворожих колон українським артилеристам).
Бійці героїчно загинули в бою під с. Нижня Сироватка 7 березня 2022 року. Поховані на Алеї Слави Центрального кладовища.