27 Лютого 2023
513
![Сумські пляжниці виграли чемпіонат України з пляжного волейболу фото Сумські пляжниці виграли чемпіонат України з пляжного волейболу фото](/image/news_small/2023/02/27_035225_news2_screenshot_368.jpg)
24-26 лютого в Києві проходив чемпіонат України з пляжного волейболу.
На критих кортах спорткомплексу Sumrise змагалися спортсмени віком до 15 років. Серед них і дві пари дівчат із Сум. Обидві наші команди змагалися за медалі: “золото” здобули Поліна Дядькова і Марія Шкурат, а от Аліна Сачек та Марія Войтенко, на жаль, програли вирішальну гру за “бронзу”, посівши четверте місце.