"Надихають на перемогу": у Сумах відкрилася весняна виставка спілки художників

Сумські художники презентували першу весняну виставку 2023 року. 29 художників представили понад 30 робіт у виставковій залі сумської спілки на Петропавлівській.

Сумські художники презентували першу весняну виставку 2023 року. 29 художників представили понад 30 робіт у виставковій залі сумської спілки на Петропавлівській.

Участь у виставці взяли не лише члени спілки, а й всі охочі митці, розповів Суспільному голова сумського осередку Іван Гапоченко.

"Відібрали кращі з робіт. Виставка, як завжди, весняна, радісна. Настрій повинен бути такий. Ми живемо, працюємо виставляємо свої роботи", - сказав він.

Деякі митці - з-за кордону, розповів художник Олександр Заступ.

Більшість картин – квіткові натюрморти і пейзажі, також є кілька портретних і абстрактних робіт.

Художник Ігор Василевський розповів про картини своїх учениць:

"Це така творча група, що існує понад 4 роки. Дівчата працюють і в живописі олійному, і в пастелі, і в графіці. Вони дуже мотивовані. Коли все починалося, я їм одразу сказав: я нікого не буду за руки тягнути. Якщо буде мотивація – буде все".

"Думаю, що кожному відвідувачу буде приємно побачити ці роботи, вони надихають на краще, на перемогу", - поділилася враженнями відвідувачка виставки Анна Святець.

Переглянути весняну виставку в виставковій залі спілки художників можна впродовж двох тижнів щоденно з 10:00 до 17:00.

 
 
<iframe width="928" height="522" src="https://www.youtube.com/embed/lb_trj1Ibb0" title="Квіткові натюрморти, пейзажі і портрети: сумські художники почали весну новою виставкою" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: