У Сумах не планують відновлювати вуличне освітлення і прибирати блокпости

Задля безпеки у Сумах поки не відновлюватимуть зовнішнє освітлення, а блокпости на під’їзді до міста залишатимуться до перемоги України.

Задля безпеки у Сумах поки не відновлюватимуть зовнішнє освітлення, а блокпости на під’їзді до міста залишатимуться до перемоги України.

Про це в ефірі Громадського радіо сказав міський голова Сум Олександр Лисенко.

«Ми в Сумах не плануємо вмикати вуличне освітлення повністю. Це наше спільне з військовими бачення. Поки що буде так, як би непопулярно це не було для мене. Люди ж кажуть, мовляв, знаєте, в інших містах світло вже дають. Але, наприклад, в Шостці недавно включили — одразу і обстріли. Ми не ризикуємо таким чином. Ми ввімкнули світлофори, пішохідні переходи. Це така обмежена кількість освітлення в місті. Тому раджу всім мати ліхтарики. Це безпека», — розповів міський голова Сум.

Він зазначив, що і Сумська громада, і сусідні будують фортифікації, позаяк область прикордонна.

«Думаю, що блокпости на в’їзді до Сум будуть до перемоги. Але водночас оскільки у нас прикордонна область, то ми будуємо фортифікацію. І наша громада, і інші. І думаємо, що це не на один рік, ми їх залишимо також і після перемоги. і не на один рік, тому що ситуація може повторюватися. І ми вже повинні бути готові і з такими блокпостами, які навколо міста тільки збільшуються. Вони вже є навіть не блокпостами, а військовими позиціями. Їх будують також і вздовж усього кордону», — сказав міський голова.

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: