У Сумах зростає захворюваність на COVID-19

Управління охорони здоров'я інформує щодо ситуації з захворюваністю на COVID-19 у Сумській міській територіальній громаді.

Управління охорони здоров'я інформує щодо ситуації з захворюваністю на COVID-19 у Сумській міській територіальній громаді.

Начальник управління охорони здоров'я Олена ЧУМАЧЕНКО під час апаратної наради при очільнику громади Олександрові ЛИСЕНКУ повідомила, що минулого тижня зафіксували на 22% більше нових випадків хвороби: занедужали 404 людини, серед яких 33 дитини.

Зафіксовано два летальні випадки.

Хворіють нині 845 сумчан.

У стаціонарі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» перебувають п’ятеро дітей із підтвердженим діагнозом і 10 – з підозрою на хворобу.

У стаціонарі КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького» проходять лікування 32 сумчан (28 хворих потребують кисню, троє поміщені до реанімаційного відділення, один із пацієнтів підключений до апарата ШВЛ). Ще 28 жителів сумської громади перебувають у КНП «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» (двоє хворих поміщені до відділення інтенсивної терапії).

  •  
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: