![Силачі з Сумщини подовжують брати медалі чемпіонату України з класичного жиму лежачи фото Силачі з Сумщини подовжують брати медалі чемпіонату України з класичного жиму лежачи фото](/image/news_small/2023/03/16_021301_news2_b286583877a5bdaf.jpg)
Чемпіонат України з класичного жиму лежачи триває у Кам’янець-Подільському. У ньому беруть участь і спортсмени з Сумщини.
"Спортсмени Сумщини додали у скарбничку області ще дві медалі – "золото" і "срібло",—сказав віцепрезидент федерації паверліфтингу Сумської області Павло Могільников, пише Суспільне.
Чоловік повідомив, що перше місце у ваговій категорії до 63 кг виборола Анна Рикун. До цього вона виступала у вазі до 57 кг. У новій вазі Анна вижала 105 кг, встановивши новий рекорд України. Попереднє досягнення Анна покращила на 3,5 кг. Тренує спортсменку Вадим Воронецький.
Друге у юніорів у вазі до 120 кг посів Марк Долженко. Глухівчанин вижав вагу у 190 кг і здобув "срібло" турніру. Тренує спортсменка Фелікс Колтаков. Юніори Сумщини посіли третє загальнокомандне місце.