Завантаження ...

У Сумах презентували книгу «У вирі життя – сумські ветерани»

У Сумах презентували книгу «У вирі життя – сумські ветерани» фото

У центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбулася презентація документального видання «У вирі життя – сумські ветерани».

Голова ради Сумської міської організації ветеранів України В’ячеслав Ничипоренко розповів, що ідея написання книги виникла у квітні 2021 року. Створили редакційну раду, яка спільно з учасниками ветеранської організації плідно працювала над виданням, і до кінця року відповідний макет був готовий. Книгу планували представити під час урочистих заходів з нагоди 35-річчя міської організації ветеранів України, яке мали відзначати у березні 2022 року, але у зв’язку з повномасштабним вторгненням РФ змогли зробити це лише через рік.

Книгу видали коштом бюджету громади накладом у 200 примірників. Видання складається з документальних нарисів, які розповідають про історію ветеранського руху в Сумах, створення та діяльність міської організації, первинних осередків, активних учасників ветеранського руху.

Книгу розповсюдять по бібліотеках міста. Також її вручатимуть активістам ветеранського руху, що вперше зробили безпосередньо під час презентації.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: