Завантаження ...

На Сумщині дали 7 років рецидивісту за розбійний напад, грабіж та крадіжку

На Сумщині дали 7 років рецидивісту за розбійний напад, грабіж та крадіжку фото

Білопільським відділом Сумської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно 44-річного чоловіка, який скоїв розбійний напад на пенсіонерку, грабіж та крадіжку.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений до цього вже був 13 разів засуджений і лише 21 жовтня 2021 року звільнивсь із місць позбавлення волі. А вже через 7 днів пограбував знайомого. Без зайвих слів він ударив того в обличчя та відібрав кошти і мобільний телефон.

Більш того, 7 листопада в с. Москаленки, що на Білопільщині, він у вечірній проник у будинок пенсіонерки, яка в той час поралась по господарству в дворі. Коли 86-річна жінка зайшла в будинок, нападник забіг за нею та накинув її на голову одяг, що лежав на дивані, повалив на підлогу, вимагаючи кошти. Налякана жінка запевнила, що гроші зберігає на веранді. А коли чоловік пішов шукати готівку у вказане місце, вона встигла зачинити за ним двері та викликала поліцію.

Водночас за декілька днів до цього чоловік через вікно заліз у літню кухню одного з місцевих домоволодінь, звідки викрав готівку та цигарки.

У суді обвинувачений провину свою визнав частково, намагався переконати суд, що не вчиняв розбійний напад на пенсіонерку, а лише намагався її пограбувати.

За вироком суду обвинуваченого, який близько 20 років свого життя провів за гратами, визнано винним в інкримінованих злочинах та засуджено до 7 років 2 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна, окрім житла (ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 186 та ч. 3 ст. 187 КК України).

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: