Завантаження ...

Сум’яни здобули медалі на чемпіонатах України з сумо

Сум’яни здобули медалі на чемпіонатах України з сумо фото

Команда Сумської області посіла перші місця на чемпіонатах України з боротьби сумо. Турніри відбулись з 18 по 20 березня у Луцьку.

"В особистому заліку наші сумоїсти вибороли десять медалей різного ґатунку. У Суми ми веземо чотири "золоті", медалі, три "срібні" та три "бронзові". Плюс два перші місця у вікових категоріях до 21 та 23 років", — розповів тренер команди Сумської області Сергій Хекало, пише Суспільне.

В особистих заліках Єгор Крупських (вагова категорія до 92 кг) посів перше серед молоді і третє серед дорослих. Його брат Кирило у ваговій категорії до 77 кг здобув дві "золоті" медалі (до 21 року та серед дорослих) і одну "срібну" (серед спортсменів до 23 років). Матвій Юхтенко (вагова категорія до 60 кг, U-23) та Дмитро Горшков (вага до 77 кг, U-21) посіли треті місця. Дмитро Котов у ваговій категорії до 100 кг посів перше місце серед дорослих і додав у скарбничку два "срібла" (у вікових категоріях U-21 та U-23).

Підготували спортсменів до цих змагань тренери Обласної федерації сумо та Дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" Сергій Хекало і Владислав В'юн.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: