Завантаження ...

Лебединці попрощалися з полеглим захисником України

Лебединці попрощалися з полеглим захисником України фото

Лебединська громада знову попрощалася з Героєм – Іллею Ігоровичем Гаврилишиним, який загинув, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

Чоловік став на захист країни у перші місяці повномасштабного вторгнення. Життя молодшого сержанта обірвалося 17 березня цього року у госпіталі від тяжких поранень, отриманих напередодні під час виконання бойового завдання у Бахмуті Донецької області.

Ілля Гаврилишин мав юридичну освіту. У мирний час працював за фахом у КНП «Лебединська лікарня імені лікаря К.О. Зільберника». Вдома на захисника чекали батьки та молодша сестра. Героєві назавжди залишиться 28 років…

В останню путь Іллю провели рідні, друзі, знайомі, колеги, представники влади та духовенства, військовослужбовці. Жителі громади, схиляючи голови та встеляючи останній шлях бійця квітами, дякували йому за захист країни від агресора, за неоціненний вклад в нашу перемогу ціною власного молодого життя.

Поховали чоловіка на Алеї Слави разом з іншими полеглими побратимами. На його честь прозвучав Державний Гімн України під триразовий збройних залп.

Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків.

Герої не вмирають. Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті тих, хто їх любив.

Вічна Слава нашим захисникам!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: