Завантаження ...

Сумські біатлоністи з медалями чемпіонату України

Сумські біатлоністи з медалями чемпіонату України фото

У Буковелі стартував чемпіонат України з біатлону. У перший день спортсмени бігли суперспринт.

Першим переможцем весняної частини чемпіонату України став Дмитро Підручний. Капітан чоловічої збірної досить впевнено пройшов кваліфікацію суперспринту, але через три промахи став там лише четвертим. Однак у фіналі, що пройшов у формі мас-старту, Дмитро став найсильнішим, пише biathlon.com.ua.

Срібло в активі уродженця Сумщини Артема Тищенка, який програв 11 секунд, і при цьому відстрілявся найкраще з усіх 25-ти учасників фіналу – лише два кола штрафу. Третє місце, як і у кваліфікації, а разом з тим бронза чемпіонату – у Віталія Мандзина, якому не вистачило лише три секунди, аби нав’язати боротьбу за друге місце.

Суперспринт. Фінал. Чоловіки

1. Дмитро Підручний (1+0+2+1) 24:35,0

2. Артем Тищенко (1+1+0+0) +11,2

3. Віталій Мандзин (1+0+1+1) +14,8

У десятці кращих ще шестеро представників Сумщини: з 5-го по 10-те місце посіли Богдан Цимбал, Денис Насико, Євген Івченко. Андрій Доценко, Руслан Ткаленко, Дмитро Грущак.

Чудовим завершенням першого змагального дня у Буковелі став фінал жіночого суперспринту.

Долю золота було вирішено на останньому вогневому рубежі - у найкращих традиціях стартів Кубка світу! У фінальній перестрілці зійшлись Олена Білосюк та Христина Дмитренко. І попри досвід Олени, саме її молодшій суперниці вдалось відстрілятись більш якісно – одне штрафне коло у Дмитренко проти трьох у Білосюк! До фінішу повноцінно виправити ситуацію у нашої олімпійської чемпіонки змоги вже не було. Христина Дмитренко – чемпіонка України! Бронзу здобула уродженка Сум Анастасія Меркушина, ґка у кваліфікації була першою.

Суперспринт. Фінал. Жінки

1. Христина Дмитренко (0+0+0+1) 28:48,0

2. Олена Білосюк (0+0+0+3) +19,5

3. Анастасія Меркушина (0+0+3+1) +44,9

Також у десятці кращих сумчанки: Віта і Валя Семеренки (5 і 6 місця), Анна Кривовнос із Глухова — восьма.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: