27 Березня 2023
574
![Сум’яни відзначились на кубку світу зі спортивної аеробіки фото Сум’яни відзначились на кубку світу зі спортивної аеробіки фото](/image/news_small/2023/03/27_120711_news2_1f045e194815355a.jpg)
У португальському місті Кантаньєде завершився XXI Кубок світу зі спортивної аеробіки. Участь у ньому брала і збірна команда України.
Серед восьми спортсменів команди троє сумчан – Анастасія Литвин, Анастасія Курашвілі та Станіслав Галайда, повідомила 26 березня тренерка Оксана Дубинська.
"Маємо дві медалі: Анастасія Курашвілі та Станіслав Галайда у парах посіли перше місце. Настя до цього додала ще "срібло" в індивідуальній програмі. Слів немає, вони просто молодці. Пишаюся своїми вихованцями", — сказала тренерка сум’ян Оксана Дубинська.
П’яте місце сум’яни посіли у трійках. Там разом з Анастасією та Стасом виступала Анастасія Литвин.