3 Квітня 2023
620
![На Сумщині завершився перший тур "Кубку на честь ЗСУ" з футболу фото На Сумщині завершився перший тур "Кубку на честь ЗСУ" з футболу фото](/image/news_small/2023/04/03_032754_news2_kubok-na-pidtrymku-zsu-1-e1680359856927.jpg)
Перший тур "Кубку на честь ЗСУ" завершився 2 квітня на Сумщині.
У групі "Північ" на полі зустрілись "Сейм" з Кузьків та глухівський футбольний клуб "Велетень". Перемогу у матчі з рахунком 3:2 святкували глухівчани, пише Суспільне.
У дивізіоні "Північ" після першого туру, маючи в активі по три очки, лідирують "Віталія" з Червоної Слободи, шосткинський "Колос" та "Велетень" з Глухова. Максим Зенченко ("Колос") з чотирма забитими голами очолює список кращих бомбардирів турніру.