Призначено нового керівника Сумської обласної прокуратури

Перший заступник Генерального прокурора Олексій Хоменко представив колективу Сумської обласної прокуратури нового керівника – Олександра Панченка.

Перший заступник Генерального прокурора Олексій Хоменко представив колективу Сумської обласної прокуратури нового керівника – Олександра Панченка.

Олексій Хоменко зазначив, що Олександр Панченко має достатній досвід для забезпечення належної реалізації функцій прокуратури та виконання поставлених завдань в умовах воєнного стану в прикордонній області.

Перший заступник Генпрокурора наголосив, що Сумщина потерпає від постійних обстрілів з території держави-агресора, тому першочергове завдання, яке наразі стоїть перед прокуратурою, – це належні збір та фіксація доказів воєнних злочинів, вчинених рф. У фокусі уваги також протидія злочинам проти основ національної безпеки. Серед пріоритетів - боротьба з корупцією, розкраданням державного бюджету та економічними злочинами.

Олександр Панченко подякував за надану довіру та запевнив, що докладатиме максимум зусиль для забезпечення ефективної та результативної роботи органів прокуратури Сумщини.

Довідково: Олександр Панченко 1979 року народження. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. В органах працює більше 22 років, у тому числі 16 на керівних посадах. До призначення працював першим заступником керівника Сумської обласної прокуратури.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: