![На Сумщині перед судом постане наркоторгівець фото На Сумщині перед судом постане наркоторгівець фото](/image/news_small/2023/04/07_044859_news2_7958ec29-5a34-4b49-a3aa-44a97298756f.jpg)
Слідчими Конотопського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Конотопської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 22-річного юнака, який займався незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин у великих розмірах.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання та зберігання з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах) Кримінального кодексу України. За клопотанням слідчого та прокурора йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з максимально можливим розміром застави. За скоєне юнакові загрожує до 10 років позбавлення волі.
Водночас триває досудове розслідування стосовно спільників обвинуваченого, які забезпечували його забороненими речовинами.