Завантаження ...

У Сумській райраді не вистачило голосів аби заборонити участь депутатів від ОПЗЖ в роботі ради

У Сумській райраді не вистачило голосів аби заборонити участь депутатів від ОПЗЖ в роботі ради фото

Сумська районна рада не проголосувала за проєкт рішення “Про внесення змін до Регламенту роботи Сумської районної ради восьмого скликання”.

Серед іншого в проєкті йдеться про наступне:

 

«Ураховуючи пряму військову агресію з боку російської федерації, зважаючи на антиукраїнську політичну та організаційну діяльність, пропаганду війни, публічні заяви та заклики до зміни конституційного ладу насильницьким шляхом, реальні загрози порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підриву її безпеки, а також дії, спрямовані на незаконне захоплення державної влади, демонстрацію проявів колабораціонізму, насильства, зважаючи на програмні та статутні цілі, що містять антиукраїнську позицію, поширення відомостей про виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України депутати Сумської районної ради, обрані від політичних партій, діяльність яких заборонена рішенням суду, що набрало законної сили, входять до депутатської фракції чи групи діяльність якої заборонена рішенням суду, обрані від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», за рішенням Сумської районної ради можуть позбавлятися (обмежуватися) права дорадчого голосу в місцевих радах, права ухвального голосу в Сумській районній раді, участі у роботі Сумської районної ради, постійних комісіях, погоджувальної ради та президії Сумської районної ради, інших повноважень передбачених Законом україни «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве самоврядування в Україні», на період дії воєнного стану в Україні».

 

Сьогодні, 7 квітня, на сесії “за” проголосували 25 депутатів, 2 “проти”, 10 “утримались”. Всього в раді 54 депутати, тобто для прийняття рішення необхідно було 28 голосів.

Серед “утриманців” троє “слуг народу”, один позафракційний (з колишньої фракції “ОПЗЖ”), двоє представників “ЄС”, четверо — “За Майбутнє”. “Проти” були двоє колишніх ОПЗЖистів.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: