11 Квітня 2023
446
![МСК “Сумчанка” став четвертим на Кубку європейських чемпіонів фото МСК “Сумчанка” став четвертим на Кубку європейських чемпіонів фото](/image/news_small/2023/04/11_105441_news2_screenshot_235.jpg)
10 квітня у швейцарському Веттінгені завершився розіграш Кубку європейських чемпіонів Трофі (другий дивізіон) з хокею на траві серед жінок.
МСК “Сумчанка” після другого місця у групі зіграла за “бронзу” з англійською командою Hampstead & Westminster. На жаль, суперниці виявилися сильнішими, забивши єдиний гол з пенальті на 47-й хвилині матчу — 0:1.
Чемпіонками стали хокеїстки бельгійського KHC Dragons, які обіграли німецький клуб Mannheimer HC 1:0.
Італійська команда HF Lorenzoni Bra з трьома вихованками сумського хокею у складі посіла шосте місце, програвши в стиковому матчі господаркам турніру HC Rotweiss Wettingen 1:2.
Сум’янка Тетяна Степанченко визнана кращим голкіпером турніру.