13 Квітня 2023
434
![Сумські футзалісти стартували в другій лізі фото Сумські футзалісти стартували в другій лізі фото](/image/news_small/2023/04/13_085250_news2_screenshot_254.jpg)
У другій лізі чемпіонату України з футзалу серед чоловіків стартував перший раунд — 1/8 фіналу.
12 квітня в Сумах відбулося одразу два матчі: МФК “СумДУ” обіграв черкаський “Дніпро” 6:3 (голи за наших забивали Іван Мінаков, Андрій Шепель, Олексій Крикуненко — 2, Юрій Бойко і автогол), а “Україна” з токарів була сильнішою за МСК “Харків-2” 3:2 (Богдан Суходуб, Владислав Зрибняк і Максим Чеглов).
Матчі-відповіді відбудуться 15 і 19 квітня.