Сум’ян запрошують на психологічний тренінг

Агенція промоції “Суми” запрошує до Сумської міської галереї на знайомство з методом “Системні розстановки по Берту Хеллінгеру”.

Агенція промоції “Суми” запрошує до Сумської міської галереї на знайомство з методом “Системні розстановки по Берту Хеллінгеру”.

Розстановки по Хеллінгеру – це ефективний метод, що дозволяє просто і наочно показати суть будь-якої проблеми, це унікальний метод комплексного вирішення особистих та сімейних завдань та один із глибинних методів у психології, який дозволяє усвідомити та вирішити проблему в короткі терміни. Це системне моделювання кращого майбутнього у родині та бізнесі.

Які проблеми дозволяють вирішити системні розстановки?

1. Труднощі у взаєминах із родичами (батьками, дітьми, прабатьками)

2. Труднощі у взаємовідносинах з протилежною статтю (блоки, сценарії, що заважають побудові гармонійних відносин)

3. Негативні сценарії, що повторюються, в роду

4. Свої страхи та залежності

5. Вікові кризи, пошук ресурсів, пошук сенсу життя

6. Всіякі захворювання органів та систем організму

7. Питання з бізнесу, пошуку причин втрати грошей, виснажливі кредитні історії.

Після розстановок у житті кожного учасника обов'язково починаються зміни. Вони пов'язані з трансформацією власної свідомості учасника в ході розстановки, відпрацюванням необхідної моделі поведінки для реального життя, та резонансом, який відбувається і незабаром чітко відчувається у житті.

Тренер: Білан Тетяна (місто Суми), лікар, психолог-психотерапевт у напрямку гештальт-напрямку та системного моделювання, керівник центру розвитку людини «Новий Старт», автор освітніх психологічних програм та курсів, організатор фестивалю особистісного зростання та розвитку людини «Феєрія Успіху», експерт телепроекту «Весілля на 100 000», член Української спілки психотерапевтів.

Тренінг заплановано на 15 квітня об 11.00 за адресою вул. Соборна, 27.

Реєстрація обов'язкова +380 95 427 6237.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: