![Новопризначений голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх провів першу робочу зустріч фото Новопризначений голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх провів першу робочу зустріч фото](/image/news_small/2023/04/14_024406_news2_8458775c-a71d-42a5-9b23-84e189cf7427.jpg)
Голова Сумської ОВА зустрівся з колективом адміністрації, головами РВА, головами громад, представниками військових підрозділів та правоохоронних органів Сумської області
Володимир Артюх озвучив пріоритетні напрямки роботі на новій посаді:
«Чому було прийняте рішення про моє призначення? Тому що область непроста, кордон з ворогом достатньо протяжний, де ідуть постійні зіткнення… Я маю військовий досвід, освіту і підготовку, які дозволяють більш ефективно налагодити взаємодію зі Збройними Силами України, силами безпеки», – говорив голова Сумської ОВА.
Голова Сумської ОВА зазначив, що Верховний Головнокомандувач поставив перед ним ряд завдань, серед яких у пріоритеті – оборонні. Разом з тим, багато уваги буде приділено відновленню і економічної, виробничої і соціальної інфраструктури.
«Президент доручив максимально відновити всі системи життєзабезпечення області… Впевнений, що разом всі ці задачі ми з вами успішно виконаємо», - підкреслив Володимир Артюх.
У ході робочої наради також розглянули питання безпеки під час Великодніх свят, роботу закладів освіти і облаштування в них захисних споруд, відновлення пошкоджених ворогом об’єктів.