20 Квітня 2023
583
![Охтирка потрапила в проєкт відбудови від USAID фото Охтирка потрапила в проєкт відбудови від USAID фото](/image/news_small/2023/04/20_095511_news2_12134db5f0c55442.jpg)
Охтирка стала третім містом-учасником проєкту з відбудови зруйнованих російською армією пам’яток архітектури, культурних центрів тощо. Перші два – Миколаїв і Харків. Проєкт виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), повідомили в Охтирській міській раді.
Також проєкт реалізують за участі представників Мінрегіону і міської ради. Наразі жителів громади запрошують долучитися до обговорення проєкту та висловити своє бачення відновлення. Для цього потрібно заповнити відповідну анкету.