20 Квітня 2023
414
![“Україна” з Токарів вийшла у вісімку кращих другої ліги фото “Україна” з Токарів вийшла у вісімку кращих другої ліги фото](/image/news_small/2023/04/20_015701_news2_screenshot_361.jpg)
19 квітня у Сумах пройшов матч-відповідь 1/8 фіналу чемпіонату України з футзалу в другій лізі.
Команда “Україна” з Токарів грала в манежі СумДУ проти МСК “Харків-2”. Тиждень тому “українці” також у Сумах обіграли “харків’ян” в домашньому матчі з рахунком 3:2. Цього разу матч завершився перемогою номінальних господарів 2:1 (рахунок відкрив Богдан Суходуб), а в серії пенальті були кращими наші — 5:3.
Також у чвертьфінал пройшла інша сумська команда — МФК “СумДУ”.