Псевдобанкір ошукав роменчанку на 100 тис. грн

По допомогу до працівників Роменського районного відділу поліції звернулася 63-річна мешканка с. Глинськ та повідомила, що потрапила у шахрайську пастку.

По допомогу до працівників Роменського районного відділу поліції звернулася 63-річна мешканка с. Глинськ та повідомила, що потрапила у шахрайську пастку.

Жінка розповіла, що зранку їх зателефонував невідомий, який представився співробітником банку у якому вона обслуговується. Чоловік зазначив, що з її банківської картки тільки що було знято 29 500 гривень. На що жінка відповіла, що цього не робила. Після чого, невідомий співрозмовник запропонував свою допомогу. Та порадив жінці зняти всі заощадження з банківської картки та перерахувати їх на картку банку. Так вона і зробила. А згодом зрозуміла, що самостійно надіслала шахраям 98 844 гривень.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочали пошуки зловмисника.

Працівники поліції вкотре звертаються до громадян з проханням не довіряти невідомим телефонним співрозмовникам, ким би вони не називалися. Пам’ятайте, справжній банківський працівник ніколи не буде випитувати у вас конфіденційну інформацію про різні коди та рахунки. Якщо ваш співрозмовник у телефонній розмові раптом починає перейматися долею ваших грошей на ваших же банківських рахунках - знайте, ви говорите з шахраєм. Тож необхідно опанувати себе, відразу ж покласти слухавку та повідомити про це поліцію. Пам’ятайте, ваша безпека у ваших руках.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: