Шосткинська громада попрощалася з героєм

Шосткинщина прощалася зі своїм земляком, захисником Батьківщини Володимиром Кисленком.

Шосткинщина прощалася зі своїм земляком, захисником Батьківщини Володимиром Кисленком.

Кисленко Володимир Миколайович народився 11 жовтня 1969 року в селищі Вороніж Шосткинського району Сумської області . Тут минули його дитячі та юнацькі роки

Середню освіту отримав у Воронізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша (1977 -1987 роки). Володимир добре навчався, був обдарованим та відповідальним учнем. Під час навчання в школі Захоплювався кульовою стрільбою, часто здобував призові місця у змаганнях.

Серед життєвих хобі у Володимира були мото-, авто- транспорт та колекціонування медалей часів Другої світової війни.

Свій трудовий шлях Володимир Кисленко розпочав зі службі в міліції, потім працював в службі таксі, а останні роки займався сільським господарством з дружиною й дітьми.

У 1994 році Володимир одружився з коханою дівчиною Ніною. Подружжя виховало 2 синів – Віталія та Ярослава. У Володимира залишився трирічний онук Ростислав. Володимир для дружини, дітей та онука став найкращим батьком, чоловіком та дідусем. Він обожнював свою родину.

Друзі та близькі Володимира назавжди запам’ятають його, як добру, щиру та відповідальну людину, відданого чоловіка, батька, друга…

Володимир мріяв про благополучне життя в своїй країні, був справжнім патріотом. Його син згадує,: «Батько хотів захищати Україну, але ми, рідні, стримували його через його стан здоров’я».

17 квітня 2023 року життя солдата Кисленка Володимира Миколайовича обірвалося. Володимир помер у військовому госпіталі.

Доземний йому уклін!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: