Завантаження ...

Жительці Сумщини, яка під час окупації готувала їжу рашистам, повідомлено про підозру в колабораціонізмі

Жительці Сумщини, яка під час окупації готувала їжу рашистам, повідомлено про підозру в колабораціонізмі фото

За процесуального керівництва Тростянецького відділу Охтирської окружної прокуратури повідомлено про підозру 26-річній жінці, яка забезпечувала матеріальними ресурсами збройні формування держави-агресора (ч. 4 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, з початку повномасштабного вторгнення збройних сил російської федерації в Україну частина населених пунктів тривалий час перебували в окупації. Військові рф з метою контролю над захопленою територією на в’їздах та виїздах із села обладнали блокпости, а також ввели спеціальний режим переміщення місцевого населення.

З перших днів окупації с. Боромля Охтирського району підозрювана без будь-якого примусу та погроз налагодила контакт з військовими російської федерації, які розташувались у населеному пункті. Зокрема жінка готувала їм їжу, при цьому облаштувалась у будинку, власники якого виїхали з початку війни із села. Більш того, жінка для приготування їжі окупантам брала продукти та худобу із цього будинку. Налагодивши контакт з окупантами, жінка мала привілеї перед іншими місцевими мешканцями, а саме – безперешкодно переміщувалась по території окупованого села.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: