На Сумщині крадії злили мастила з трансформаторів на 600 тис. грн

Протягом березня та квітня поточного року до поліції надходили повідомлення про крадіжки трансформаторної оливи.

Протягом березня та квітня поточного року до поліції надходили повідомлення про крадіжки трансформаторної оливи.

Невідомі зловмисники у різних населених пунктах Роменщини знаходили трансформатори, зламували їх та зливали мастило. Такі дії заподіювали чималу матеріальну шкоду АТ «Сумиобленерго». Окрім цього, в результаті даних крадіжок виникали проблеми з подальшим постачанням електроенергії до населених пунктів, від чого страждали безпосередньо жителі району.

З метою припинення вказаних протиправних дій співробітники Роменського районного відділу поліції посилили нічні патрулювання та провели комплекс оперативно- розшукових заходів. Так, в результаті злагоджених дій, правоохоронцям вдалося вийти на слід зловмисників і затримати їх. Ними виявилися 27-річний та 43-річний місцеві мешканці.

У подальшому, під час обшуків, було виявлено та вилучено викрадене трансформаторне мастило у крадіїв та осіб, яким вони його збували.

 

“У поліції відносно обох зловмисників відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 185 “Крадіжка” Кримінального кодексу України. Слідчі за погодженням Роменської окружної прокуратури вже повідомили їм про підозру по 9-ти таких крадіжках. За скоєне зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років. Слідчі дії тривають” - коментує Олександр Каливод, заступник начальника Роменського районного відділу поліції.

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: