У Сумському ТЮГу знову прем’єра

27 квітня у театрі відбулась приємна подія для дорослої публіки – предпрем’єрний показ неординарної комедії за п’єсою відомого драматурга Михайла Хейфеца «Не забудьте розписатися».

27 квітня у театрі відбулась приємна подія для дорослої публіки – предпрем’єрний показ неординарної комедії за п’єсою відомого драматурга Михайла Хейфеца «Не забудьте розписатися».

Неординарна, ексцентрична, запальна, екстравагантна комедія у постановці Ганни Кобець захопила увагу глядачів з перших хвилин вистави. Цікава сценографія заслуженого художника України Едуарда Ледньова допомагає публіці уявити недалеке майбутнє, в якому є розумні годинники, розумні квартири, але люди все одно прагнуть відвертого кохання. Та, на жаль, на зміну романтичним побаченням закоханих молодих людей приходять офіційні угоди і кожен крок повинен бути підкріплений документом твого адвоката…Як будуть поводити себе у недалекому майбутньому закохані, якщо романтичні, відверті почуття заміняться на штучні правила і офіційні обмеження? Чи одержить перемогу над рамками законів чисте й відверте кохання? Відповідь на ці питання й намагались знайти досвідчена пара адвокатів, в яких віртуозно перевтілились митці театру - Віктор Балановський та Яніна Каба й молода закохана пара, яких майстерно зіграли молоді актори Аліса Храпова та Петро Комісар.

Феєричний калейдоскоп гумору, іскрометні, іронічні діалоги героїв, неочікувані повороти сюжету, влучне сучасне музичне оформлення не залишили байдужим жодного глядача! Протягом всієї вистави у залі панувала чудова атмосфера позитиву й радості!

Уже 4 травня колектив академічного театру для дітей та юнацтва запрошує всіх на прем’єру неординарної комедії «Не забудьте розписатися», повідомили в управлінні культури Сумської обласної державної адміністрації.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: