![Шахраї ошукали жителів Сумщини на 347 тис. грн фото Шахраї ошукали жителів Сумщини на 347 тис. грн фото](/image/news_small/2023/05/04_105648_news2_0cddd616c7ede506475c914d5c7a9b77838741d1.jpeg)
Невідомі злочинним шляхом заволоділи грошовими коштами потерпілих на загальну суму 347 000 гривень.
Вчора до поліції за допомогою звернулось 2 мешканця з Сумського та Шосткинського районів. Заявники розповіли, що намагаючись оформити грошову допомогу вони переходили за посиланням в соціальній мережі та вводили персональні дані своїх банківських карток.
Ще 4 жертви шахраїв знаходили на відомих сайтах в мережі Інтернет оголошення щодо продажу бажаних їм товарів та перераховували повну та часткову передоплату на банківські картки зловмисників.
А у Шостці до поліції звернувся місцевий житель, який розповів поліцейським, що йому зателефонував незнайомий. У ході розмови він представлялися працівником банку. Довірливий чоловік, аби вберегти свої заощадження, надав шахраям всі свої конфіденційні дані.
За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», повідомляє поліція Сумщини.