![На Сумщині повідомили підозру родині, яка незаконно виготовляла спирт фото На Сумщині повідомили підозру родині, яка незаконно виготовляла спирт фото](/image/news_small/2023/05/05_055725_news2_78bcddc0-a9a0-43a8-8e54-3b9ee6767a00.jpg)
Поліція повідомила про підозру трьом учасникам організованої групи, в яких вилучено 1,5 тисячі літрів незаконно виготовленого етилового спирту.
За даними слідства, житель Конотопського району організував схему з незаконної реалізації етилового спирту. До такої злочинної діяльності він залучив свою дружину та її сестру. У такому складі «сімейний підряд» протягом тривалого часу займався незаконним придбанням, зберіганням, транспортуванням та збутом на території Конотопського району Сумської області незаконно виготовленого спирту етилового.
У ході проведення обшуків, правоохоронці вилучили підозрюваних близько 1,5 тисячі літрів незаконно виготовленої продукції. Більш того, поліцейським вдалось задокументувати декілька фактів продажу місцевим жителям ємностей з етиловим спиртом.
Слідчі поліції за процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомили про підозру трьом учасникам організованої групи за ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», повідомили у Відділі комунікації поліції Сумської області.