Шосткинці провели в останню путь Героя-захисника України

Шосткинщина попрощалася зі своїм земляком, захисником Батьківщини Бабичем Артемом Миколайовичем.

Шосткинщина попрощалася зі своїм земляком, захисником Батьківщини Бабичем Артемом Миколайовичем.

Артем Бабич народився 4 жовтня 1990 року року в Шостці. Тут минули його дитячі та юнацькі роки. Середню освіту Артем отримав у Шосткинській загальноосвітній школі № 7.

З дитинства хлопець захоплювався електротехнікою – любив збирати та ремонтувати різні прилади, був винахідником. Як згадує його мама , у 6 років Артем самостійно зібрав свій перший електронний прилад - іграшковий кораблик.

За покликом серця Артем вступив до Шосткинського фахового коледжу імені Івана Кожедуба , де отримав професію техніка-електромеханіка. Працював в Шосткинському НДІХП, ТОВ «Фармхім».

У 2019 році підписав контракт на військову службу в ЗСУ. За зразкову військову службу Артем неодноразово нагороджувався почесними грамотами. Він відзначений медаллю «Незламним героям російсько - української війни». Артем був добрим побратимом для своїх товаришів по службі, про нього залишилися лише світлі спогади.

У 2022 році Артем Бабич створив сім’ю – одружився зі своєю коханою Сніжаною. Подружжя виховувало двох дітей – Ілону та Назара. У загиблого героя залишилися мати Зоя та батько Микола.

В один момент велика родина втратила свою надію та опору – чоловіка, батька, сина…

Рідні та близькі завжди пам’ятатимуть його відданим, щирим та люблячим.

Початок повномасштабної війни захисник зустрів під Черніговом, де його підрозділ виконував спеціальні бойові задачі прямо під носом у ворога. Брав участь в обороні Бахмуту та Соледару.

Артем жив та воював з мрією про перемогу України над ворогами. Але його серце не витримало усього пережитого. 5 травня 2023 року старший солдат Бабич Артем Миколайович помер у військовому госпіталі.

Артем Бабич до кінця залишився вірним військовій присязі, виявив стійкість та мужність при виконанні своїх службових обов’язків.

Доземний уклін герою Бабичу Артему Миколайовичу! Вічна шана. Вічна подяка. Вічна пам’ять.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: