Завантаження ...

На Сумщині очікується найвищий 5 клас пожежної небезпеки!

На Сумщині очікується найвищий 5 клас пожежної небезпеки! фото

За прогнозом обласного Гідрометцентру, у період з 10 по 11 травня на переважній території Сумської області очікується надзвичайна пожежна небезпека - найвищого 5 класу!

У даний період зростає небезпека пожеж в природних екосистемах. Такі загоряння вкрай важко виявити у початковій стадії, а тому досить швидко вони можуть поширюватися на значні площі, загрожуючи як довкіллю, розташованим поруч житловому сектору та об’єктам інфраструктури, так і життю та здоров’ю людей.

Нагадуємо, що відповідно до Розпорядження голови Сумської облдержадміністрації – керівника військової адміністрації, забороняється відвідування населенням лісів та в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

У свою чергу рятувальники закликають громадян, будьте відповідальними та не допустіть знищення нашої мальовничої Сумщини, яке підступно продовжує проводити ворог! Не паліть суху траву та сміття. Будьте максимально обережними з вогнем. А при виявленні ознак пожежі на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «101»!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: