На Сумщині дали 7 років домушнику-рецидивісту з росії

Роменською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 30-річного чоловіка, який обкрадав будинки жителів м. Ромни.

Роменською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 30-річного чоловіка, який обкрадав будинки жителів м. Ромни.

У суді доведено, що обвинувачений, який є уродженцем російської федерації, лише 10 червня 2022 року звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за розбійний напад, а вже 5 липня скоїв новий злочин.

Переважно він за відсутності господарів через вікна проникав у будинки, звідки викрадав побутову техніку, ювелірні вироби та готівку. Також обвинувачений викрадав велосипеди, які господарі залишали без нагляду. При цьому одного разу в будинок повернувся господар, який застав крадія «на гарячому». Однак це не зупинило обвинуваченого, із викраденими речами він зміг утекти. Загалом встановлено причетність чоловіка до 6 крадіжок та 1 грабежу, які він скоїв за два місяці, що перебував на волі. Примітно, що до цього обвинувачений вже був двічі засуджений за крадіжки.

У суді обвинувачений провину свою визнав. Вироком суду його визнано винним у таємному викраденні чужого майна, грабежі та засуджено до 7 років позбавлення волі (ч. 4 ст. 185 ч. 4 ст. 186 КК України). На вирок суду він чекав за гратами.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: