Голова Сумської РДА написав заяву про відставку

Про це Роман Гученко написав 10 травня на своїй сторінці у фейсбуці.

Про це Роман Гученко написав 10 травня на своїй сторінці у фейсбуці.

“Вчора прийняв важливе для себе рішення написати заяву на звільнення. Посвідчення при собі, ніхто у мене його не забирав, до прийняття рішення Президентом щодо мого звільнення далі виконую покладені на мене обов'язки.

Причиною подання заяви є формування нової команди. Вважаю, що сьогодні має бути 100% злагодженість в роботі без якихось суперечок між керівниками для підтримки обороноздатності Сумського району.

Хочу подякувати всій нашій команді Дмитра Живицького, яка професійно працювала в області і внесла вагомий внесок у визволення Сумщини, в той час, коли всі покинули місто, наша команда працювала 48/7 (доставка в оточене місто зброї та набоїв, перший гумкомвой, гемодіаліз, якого залишилось на два дні, забезбечення дома малютки продуктами, забезпечення 117 бригади між боями в артучилищі харчами та медикаментами, евакуація населення, нічні наради, координація роботи області тюа міста, допомога військовим у вирішенні нагальних питань, і цей список безмежний). Особисто з 24 лютого був в місті і разом з командою робили свою роботу та роботу за тих, хто покинув місто.

Дякую всім, хто був і залишається поряд в нелегкі для країни часи”, - написав поки що чиновник.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: