У Сумах горів балкон у багатоповерхівці: рятувальники евакуювали 5 мешканців

10 травня о 15:15 до рятувальників надійшло повідомлення, що в м. Суми, по вул. Холодногірська горить балкон на восьмому поверсі, 9-поверхового житлового будинку.

10 травня о 15:15 до рятувальників надійшло повідомлення, що в м. Суми, по вул. Холодногірська горить балкон на восьмому поверсі, 9-поверхового житлового будинку.

До місця події негайно прибули відділення чергових караулів 3-ї та 1-ї державних пожежно-рятувальних частин.

На палаючому балконі господарі зберігали банки з лакофарбовими виробами, через високу дію температури, вони почали спалахувати та вибухати. Пожежне навантаження було високим. Полум’я частково поширилось на балкон 9-го поверху. Ліквідація пожежі одночасно проходила з двох напрямків – з вулиці за допомогою висувної авто драбини та безпосередньо з квартири палаючого балкону, для цього по сходовій клітині було прокладено рукавну лінію на восьмий поверх. Через сильне задимлення працювати вогнеборцям довелось в апаратах для захисту органів дихання.

Паралельно з ліквідацією пожежі, рятувальники організували евакуацію 5-ти жителів верхніх поверхів, які не могли самостійно покинути задимлену зону.

О 15:38 пожежу вдалось локалізувати, о 16:03 – ліквідувати. Внаслідок пожежі травмовано господар палаючого помешкання.

Припустима причина пожежі – необережність під час куріння.

Всього на місці події працювало 15 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, повідомляє ГУ ДСНС України у Сумській області.

 
 
<iframe width="468" height="385" src="https://www.youtube.com/embed/c12liCr3WU8" title="У Сумах під час ліквідації пожежі в багатоповерхівці, співробітники ДСНС евакуювали 5 осіб" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: