16 Травня 2023
624
![Конотопські гандболістки стали чемпіонками України фото Конотопські гандболістки стали чемпіонками України фото](/image/news_small/2023/05/16_080842_news2_screenshot_172.jpg)
14 травня завершився чемпіонат України з гандболу серед жінок у Суперлізі.
Вихованки конотопського гандболу Анастасія Ткач та Катерина Гайдук стали чемпіонками у складі львівської команди “Галичанка”, яка у 15 матчах здобула 14 перемог і з 28 очками посіла перше місце.
Анастасія Ткач у 15 іграх закинула 59 м’ячів, а також отримає звання майстра спорту України. 17-річна Катерина Гайдук зіграла у двох матчах, відзначившись 1 голом.
Перший тренер наших гандболісток - Олександр Паламарчук з Конотопської ДЮСШ.