Завантаження ...

У Сумах поліцейські розігнали корпоратив у розважальному закладі в комендантську годину

У Сумах поліцейські розігнали корпоратив у розважальному закладі в комендантську годину фото

Попри заборону вести господарську діяльність у період дії комендантської години один із закладів обласного центру продовжував працювати у нічний час в умовах воєнного стану.

Цими вихідними працівники Сумського районного управління поліції за силової підтримки підрозділів спеціального призначення Головного управління Національної поліції в Сумській області та військової служби правопорядку задокументували та припинили роботу одного з розважальних закладів у заборонений час. Комплекс працював у період дії комендантської години, незважаючи на заборону ведення господарської діяльності.

У ході перевірки поліцейські виявили у закладі більше 30 осіб, серед яких відвідувачі та працівники. Правоохоронці провели перевірки стосовно кожного учасника події, деякі з громадян перебували у стані сп’яніння.

Такі порушення з боку закладу задокументовані поліцейськими не вперше. Саме тому на адміністрацію закладу було складено адміністративні протоколи за ст. 185 «Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця», а також ч. 2 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» та ст. 180-1 «Порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах громадського харчування» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Подібні превентивні заходи проводяться систематично з метою забезпечення контролю за дотриманням комендантської години громадянами на території міста Суми, припинення порушень публічного порядку та стабілізації оперативної обстановки на території обслуговування, протидії вчинення кримінальних правопорушень, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

 
 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: