Завантаження ...

«Ніч музеїв 2023»: афіша фестивалю в Сумах

«Ніч музеїв 2023»: афіша фестивалю в Сумах фото

Сум’ян запрошують відвідати понад 40 активностей, що відбудуться цьогоріч в рамках фестивалю «Ніч музеїв».

Що таке Ніч музеїв і чому вона відбудеться вдень

Ніч музеїв — міжнародна подія, метою якої є залучення молоді до знайомства з мистецтвом і можливостей сучасних музеїв зокрема. У Сумах фестиваль став відомим завдяки долученню великої кількості митців, що презентують власну творчість в рамках цієї події, пише Цукр.

Сучасні виклики життя не могли лишитись непомітними та наклали свій відбиток на мистецьку подію — «Ніч музеїв» з урахуванням безпекових обмежень відбудеться переважно під час світлового дня, активності будуть призупинятися в разі оголошення повітряних тривог.

Не зважаючи на війну, організатори та учасники фестивалю вірять, що мистецтво допоможе осмислити сьогодення, відчути давно забуті емоції, звернутися до себе справжніх та допоможе сміливіше мріяти про майбутнє.

Зрозуміти сьогодні — створити завтра

Цього року подія має особливу місію: заохотити людей зрозуміти та усвідомити сьогодення для створення кращого майбутнього. Ми віримо, що прийняття та осмислення теперішніх подій є ключем до формування завтрашнього дня, сповненого надії та гармонії. Залучивши мистецтво як засіб спілкування та об'єднання, фестиваль має надихнути відвідувачів на активну участь у створенні спільного майбутнього міста Суми.

Усі локації та активності — безкоштовні

Цього дня ми знімаємо всі можливі обмеження, на які можемо вплинути, тож традиційно для формату фестивалю участь у всіх проєктах, відвідування виставок, театральних вистав та концертів не передбачає плати за участь. На свій розсуд організатори можуть закликати до благодійних внесків на підтримку ЗСУ та інших оборонних структур.

Подробиці тут.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: