18 Травня 2023
359
![Без паніки: в Сумах будуть лунати сирени без тривог фото Без паніки: в Сумах будуть лунати сирени без тривог фото](/image/news_small/2023/05/18_120054_news2_0b33af5a-e350-467b-b55c-acd275214b75.jpg)
В рамках навчань 18 та 19 травня запланована перевірка роботи системи оповіщення населення Сумської громади.
Сумчан просять зберігати спокій і не панікувати, повідомили в міській раді.
Нагадаємо: на Сумщині тривають командно-штабні навчання з цивільного захисту. Навчання триватимуть до завтра.
Метою навчань є вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту населення; підвищення готовності спеціалізованих служб, формувань цивільного захисту щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій; практичне відпрацювання заходів з оповіщення, евакуації населення тощо.