![На Сумщині поліцейські здійснили мрію хлопчика фото На Сумщині поліцейські здійснили мрію хлопчика фото](/image/news_small/2023/05/19_035733_news2_d43aa80a-8ce8-43db-8beb-3126c3b94e58.jpg)
У сьогоднішніх реаліях люди на прикордонні живуть в постійному стресі. Аби додати фарб у воєнні будні поліцейські спільно з небайдужими громадянами здійснюють мрії дітей у рамках акції «Мріяти про майбутнє разом».
Поліцейські регулярно цікавляться життям та проблемами батьків з дітьми, за можливості допомагають забезпечити певні потреби родин.
Так, нещодавно в с. Сорокине Середина-Будської громади правоохоронці завітали до однієї з місцевих родин. Під час спілкування 10-річний хлопчик поділився з поліцейськими своєю мрією, якою виявився самокат.
Тож правоохоронці вирішили здійснити мрію дитини. І вже невдовзі до батьків хлопчика зателефонувала інспектор сектору ювенальної превенції Юлія Московко та запросила до Середина-Будського підрозділу поліції.
Коли інспектор вийшла з коробкою, хлопчик навіть не міг здогадатись, що знаходиться всередині. До чого ж він здивувався, коли побачив вміст пакунку. Там була його мрія - той самий самокат.