20 Травня 2023
741
![У Сумах рятувальники дісталися до зачиненої в квартирі дитини через вікно фото У Сумах рятувальники дісталися до зачиненої в квартирі дитини через вікно фото](/image/news_small/2023/05/20_064225_news2_screenshot_243.jpg)
19 травня о 15:03 відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини залучалося для надання допомоги по вул. Миру в м. Суми.
За попередніми даними, у квартири опинилася зачиненою дитина. У присутності працівників поліції один зі співробітників Служби порятунку по драбині піднявся на другий поверх і через вікно потрапив до помешкання. Рятувальник заспокоїв хлопчика та відчинив вхідні двері. Після чого до квартири змогли потрапити мати дитини разом з правоохоронцем, повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Сумській області.