У Сумах попрощалися із загиблим військовим Володимиром Стібою

У Сумах перепоховали загиблого на Донеччині воїна Володимира Стібу. Вшанувати пам’ять воїна зібралися рідні, друзі, знайомі.

У Сумах перепоховали загиблого на Донеччині воїна Володимира Стібу. Вшанувати пам’ять воїна зібралися рідні, друзі, знайомі.

Володимиру було 29 років. У цивільному житті працював у лісництві, розповідає його двоюрідний брат Іван. Україну чоловік пішов захищати добровольцем, пише Суспільне.

“Лихо його застало рано-рано. Добрий, щирий, завжди готовий допомогти”, – згадує про нього двоюрідний брат.

Захисник України загинув 9 липня 2022 року в Донецькій області внаслідок ракетного удару. Був похований у Дніпрі як невідомий.

“Він був нам другом. Завжди був життєрадісним, завжди був готовий допомогти, був хорошим, спокійним чоловіком, добрим”, – розповіла про Володимира Стібу його знайома, пані Катерина.

Відспівували воїна Володимира Стібу у Сумському Свято-Миколаївському храмі. Поховали у Сумах, на Алеї Слави Баранівського кладовища.

 
 
<iframe width="772" height="435" src="https://www.youtube.com/embed/1kow-gFkXnU" title="У Сумах перепоховали загиблого на Донеччині воїна Володимира Стіби" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: